תיק שטח לעסק

למה כל עסק חייב תיק שטח?

כדי שהעסק שלך יהיה בטיחותי ויקבל רישיון לפעול, הוא חייב תיק שטח. תיק שטח זהו מסמך מקיף הכולל את כל הנושאים החשובים לבטיחות העובדים והעסק בשטח. תיק שטח זהו הכרח לפי חוק מדינת ישראל, ובכדי להחזיק תיק כזה, יש לפנות לממונה בטיחות.

איך תיק שטח לעסק ישמש את אנשי החילוץ בשעת הצורך

אנשי החילוץ יפנו לתיק השטח בכדי לקבל תמונת מצברישוי עסקים בכדי שגם לעסק שלך יהיה תיק שטח, עליך לפנות לממונה בטיחות מוסמך. ממונה הבטיחות רכש השכלה בכל הקשור לבטיחות ויודע לבחון את העסק שלך בעיניים מנוסות המזהות סכנות. ממונה הבטיחות יכין מפרט מלא של המבנים ותנאי השטח, תוך כדי ציון נקודות חלשות שמהן כדאי להיזהר בעת סכנה, ונקודות אותן יש לנצל לתועלת- כמו סימון משטח מרכזי כשטח בו יתרכזו כל העובדים כאשר יתבצע פינוי בעת סכנה.

מה החשיבות של תיק שטח בעסק

חשיבות תיק השטח רבה ביותר. ללא תיק שטח אין אפשרות לקבל רישיון לעסק ולפתוח את העסק בפועל. אך מבעד לכך- בעת סכנה אנשי החילוץ יפנו לתיק השטח בכדי לקבל תמונת מצב של הקורה בשטח, ולא יצטרכו להתמודד עם שטח שאינו מוכר להם. פינוי יהיה הרבה יותר יעיל כאשר הכבאים ידעו באיזו נקודה בשטח נאמר לעובדים להתרכז בעת סכנה, או היכן יציאת החירום ממקומות למשל, וכן הלאה.

מה מכיל תיק שטח לעסק ?
תיק שטח מכיל את כל המידע שנדרש או שעתיד להידרש בהקשר לבטיחות העסק שלך. מדובר במידע על השטח עצמו, על המבנים בשטח, על נקודות התורפה בשטח, על מקומות בהם ממוקמים ברזי המים ולוחות החשמל המרכזיים, על אזור פינוי העובדים ומקומות המילוט- ובעצם- כל מה שקשור לבטיחות באופן היום יומי של העסק ולבטיחות ופעולות מילוט בעת סכנה.

חברת י.דר בטיחות מתחייבת לכתיבת תיק שטח שיבטיח לכם את קבלת האישורים והרישוי המתאים לעסק שלכם במקצועיות וביעילות המרבית. מאות לקוחותינו המרוצים נהנים משירותי הבטיחות שאנו מציעים לעסקים. ומה איתכם?

 

הצטרפו אלינו גם ברשתות החברתיות
מלאו טופס זה ונשיב לכם בהקדם