פרטי התקשרות

דוא"ל: [email protected]

טלפון: 077-5332997

נייד משרד: 054-5942575

פקס: 153-77-5332065

לתיאום הדרכת בטיחות אנא מלא/י את הטופס הבא

הדרכות בטיחות לעובדים

בכל הקשור בתאונות שקורות במהלך העבודה הגורם האנושי הוא המכריע. בנוסף, ישנן תקלות טכניות בלתי צפויות שאי אפשר למנוע, והן בעיות תשתיתיות שגם בהם לעובד הזוטר אין נגיעה. אך עדיין, הרוב המכריע של התאונות קורה בגלל אי שמירה על בטיחות, אי עבודה בהתאם לנהלים ותקנות וזלזול בהם.

במדינת ישראל יש לא מעט תאונות עבודה והמעטה שלהן עד כמה שניתן הם אתגר לא פשוט. מה שבעיקר יסייע להקטנת כמות התאונות הללו מעבר לעבודתו של ממונה הבטיחות שאמור לסייר ולוודא שהכול מתנהל כמו שצריך ואף אחד לא חורג מהנהלים היא הדרכת בטיחות לעובדים.

מדוע ההדרכה חשובה?

לא משנה כמה משאבים יוקצו לממוני בטיחות ולא משנה כמה בדיקות יהיו בשטח, בסופו של דבר מה שיקבע את כמות התאונות היא הדרכת בטיחות לעובדים. זאת תינתן בהתאם לסיכונים ולסוג העבודות וכמובן הטמעה שלהם את נושא הבטיחות.

לא ניתן למנות "שוטר" על כל אחד מהעובדים וחשוב קודם כל שהם יפנימו את עניין הבטיחות, יהיו מודעים לסיכונים, ייחשפו ל"סיפורים שנכתבו בדם" וכמובן יפעלו בהתאם. הדרכת בטיחות לעובדים תסייע להם להבין באיזו סביבה הם עובדים, אילו סיכונים קיימים ולמה הם לא מודעים ואיך הם יכולים להימנע ממצבים מסוכנים.

הדרכות בטיחות שונות

הדרכות בטיחות לעובדיםיש הדרכות בטיחות שונות לעובדים בהתאם לסוג העבודה שלהם או בהתאם לסביבה בה הם נמצאים כמו גם לסיכונים שיש סביבם.
הדרכת בטיחות לעובדים יכולה להיות הדרכת עבודה בגובה, בה לומדים איך אמורים להתנהל בעבודה מעל גובה מסוים, אילו אמצעי בטיחות קיימים, איך להפעיל אותם ואיך לעבוד בצורה שתקטין משמעותית את החשיפה לסכנה.
זו יכולה להיות הדרכת בטיחות אש מה שאומר קודם כל איך להימנע משריפות וכמובן לאחר מכן איך לכבות שריפות כמה שיותר מהר בכדי שהן לא תתפשטנה.

 

 

זו יכולה להיות הדרכת בטיחות במחסנים, חללים בהם יש לא מעט סיכונים כמו הציוד שקיים, תנועת כלי הרכב במחסן, ותפעול נכון.
זאת יכולה להיות הדרכת בטיחות במעבדות, איך עובדים בצורה נכונה עם המרכיבים השונים שקיימים במעבדה, לאילו נקודות עליהם להתייחס ועוד. ישנן עוד הדרכות רבות לעובדים בתחום הבטיחות בהתאם לאופי העבודה שלהם ולסביבת העבודה שלהם.

חברתנו מקיימת הדרכות בטיחות מזה שנים רבות בתחומים שונים לחברות המובילות במשק. נשמח לספק גם לכם שירות זה כמו גם שירותים שונים אחרים בתחום הבטיחות.

dgfxhtr)
הורד (5)
הורד (1)
הורד (4)
images
הורד (3)
tnuva-600×400-30b8ywilasrkwgzhmc08p6
5654546
5325233
הורד (3)
הורד
images
646464
הורד (5)
images gfdhdfgh(1)
unnamed (1)
unnamed (8)
unnamed (6)
unnamed (7)
unnamed (8)
unnamed (9)
unnamed
unnamed (3)
unnamed (4)
unnamed (1)
unnamed (2)
unnamed (5)
unnamed (7)
unnamed (6)
unnamed
unnamed (5)