קורס עבודה בגובה

קורס עבודה בגובה

על פי תקנות העבודה המקובלים במדינת ישראל, עובדים אשר נדרשים בין היתר לבצע את עבודתם בגובה רב צריכים לקבל הדרכה מתאימה. ההדרכה הזאת יכולה למנוע תאונות מיותרות ופציעות. ההדרכה הזאת יכולה למנוע אסונות שמתרחשים כתוצאה מחוסר ידע או שאננות. קורס עבודה בגובה יוכל לאפשר שקט נפשי למעסיקים ולמנהלי העבודה ויעניק תחושה אמיתית ומבוססת של ביטחון בקרב העובדים.

קורס עבודה בגובה – הדרכה בקבוצות

קורס עבודה בגובה
קורס עבודה בגובה מקצועי, יכול להציל חיים.

כדי להפוך קורס עבודה בגובה לעניין אפקטיבי באמת ויחד עם זאת גם להוזיל עלויות, מומלץ לארגן לעובדים הדרכה קבוצתית. הדרכה במסגרת קבוצה יכולה להתבצע באתר הלקוח, לאחר בדיקת הצרכים, בהתאם לסוג משלוח היד של העובדים ותוך שילוב של מידע תיאורטי ותרגול. קורס רציני יאפשר עמידה בדרישות של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה.

בכל כמה זמן יש צורך לבצע קורס עבודה בגובה? קורס מסוג זה צריך להעביר כל עובד חדש וכן לרענן את התכנים גם בקרב עובדים וותיקים. מקובל להעביר קורס מסוג זה בכל שנתיים וזאת על פי הנחיות משרד התמ"ת. למרות שהדרכה פרטנית גם היא אפשרית, הדרכה במסגרת קבוצתית היא יעילה יותר, נכונה יותר, אפקטיבית ומשתלמת עבור המעסיק.

מי זקוק להדרכת עבודה בגובה?

מי צריך קורס עבודה בגובה? מי יפיק את התועלת מהדרכה שכזאת? כל עובד וכל חברה שעוסקת בפרויקטים, עבודות ושירותים שונים בגבהים. למשל, חברות שעוסקות בהתקנות של פתרונות מיזוג אוויר. חברות שמספקות שירותי ניקוי בגובה, תוך שימוש בסולמות, רמפות, סנפלינג. גם חברות תחזוקה וחברות שמניחות תשתיות, מעסיקות טכנאים ועובדים אחרים שעובדים בגובה, על פני עמודים, בפירים וכדומה. חברות בניה וקבלנות צריכות לדאוג להדרכה מסוג זה לעובדים וכן גם חברות בענפים אחרים.

עובדים שזקוקים לקורס שיאפשר להם לעבוד בגובה בבטיחות יכולים להיות חלק מהמערך הממשלתי, אלה יכולים להיות עובדי מדינה או עובדים של עסקים וקבלנים פרטיים. לא משנה מיהו המעסיק ומהו הוותק של העובד בעבודה, מעת לעת, חשוב לערוך את הקורס ואת ההדרכה המקצועיים, ללא פשרות ובלי וויתורים. מחפשים את הקורס המתאים ואת המקצועיות? מחפשים את מומחי הבטיחות וההדרכה?

לתיאום הדרכה של י.דר בטיחות:

השארת תגובה