יועץ לאיכות הסביבה

 ייועץ לאיכות הסביבה.דר בטיחות, מספקת מענה מקצועי ומקיף בבטיחות בעבודה, בטיחות אש ויעוץ סביבתי.
תחום הייעוץ הסביבתי מתפתח יחד עם העלייה במודעות לשמירת איכות הסביבה, וכן עליה במודעות לצורך החוקי בשירותיו של יועץ לאיכות הסביבה בארגון, במפעל וכיוב'.

יועץ סביבתי

ייעוץ סביבתי מבקש לתת מענה חוקי ואתי לשמירת האיזון האקולוגי- להגנה על הסביבה, החי ובריאות האדם. חברתנו מעמידה לרשותכם מהנדסים מנוסים בעלי ראיה רחבה של ממונה בטיחות לייעוץ וביצוע הסקרים הנדרשים להגשה לרשויות איכות הסביבה.
ייעוץ סביבתי נרתם למניעת זיהום אוויר, קרקע, מים ורעש הנוצרים מפעילות האדם והניתנים בחלקם הגדול לניתור ולשליטה.

המודעות לחשיבות של שמירה על איכות הסביבה, רק הולכת ועולה בשנים האחרונות וכנראה, שהיא תמשיך את מגמת העלייה שלה גם בשנים הבאות. מעבר לעובדה שבשנים האחרונות יצאו תקנים רבים בנושא שבעלי עסקים, חברות ומפעלים מסוגים שונים חייבים לעמוד בהם בכדי לקבל רישיון עסק - שמירה על איכות הסביבה יכולה לבוא לידי ביטוי גם בחיסכון כספי משמעותי וגם בשקט נפשי בידיעה שלא נגרם נזק לסביבה מעצם פעילות הארגון.

מהסיבות הללו, בעלי מפעלים, חברות וארגונים שונים נעזרים באיש מקצוע שהינו יועץ לאיכות הסביבה, מוסמך מקצועי ומנוסה. יועץ שכזה יוכל להעניק את האישורים המתאימים וזאת, לאחר ביצוע של בדיקות שונות, מתן ייעוץ ושימוש בכלים שונים אשר ברשותו אשר יסייעו לבעל העסק לקבל תו תקן סביבתי רלוונטי.

תפקידיו של יועץ לאיכות הסביבה

יועץ איכות הסביבה יועץ ללקוחותיו בנושא ומסייע להם במתן פתרונות לנושאים כגון: מניעה של זיהומים וכדומה. איש המקצוע ייעץ בנושא של חסכון באנרגיה, הוא להדריך את העובדים והמנהלים בנושא ובנוסף, הוא יבצע מבדקים שונים אשר ייעדם לוודא שהמקום אכן עומד בתקנים הקשורים לנושא של איכות הסביבה – כאשר המטרה הסופית היא כאמור לוודא עמידה בתקנים הרלוונטיים ועל ידי כך לאפשר לאותו הלקוח את קבלת רישיון עסק.

תקן לניהול סביבתי

התקן לניהול סביבתי (תקן - 14001 ISO) פורסם בשנת 1996 מטרת התקן מעבר לשמירה על הסביבה הייתה לאפשר לארגונים אשר יישמו אותו ליהנות גם מחסכון במשאבים ומתועלות עסקיות שונות.

היתרון של יישום תקן זה הם רבים ובין היתר: הם מאפשרים חסכון באנרגיה, הם משפרים את התדמית של אותו ארגון, הם מונעים קבלה של קנסות וחשיפה לתביעות משפטיות שונות ורשימת היתרונות היא עוד ארוכה. באמצעות יועץ איכות הסביבה יתאפשר לבעל העסק ליישם את התקן הזה בצורה הטובה והאיכותית ביותר וכמובן, ליהנות מכל היתרונות הרבים של אותו התקן.

כמובן, שקיימת חשיבות גבוהה להיעזר ביועץ מקצועי ומנוסה, אשר מכיר לעומק את התקן ובכוחו לסייע לבעל העסק להשיג את המטרה שלו בצורה האיכותית ביותר האפשרית.

נשמח לעמוד לשרותכם בהכנת תיק מפעל, נוהל חומ"ס, פרשה טכנית, סקר שפכים, סקר פליטות וסקר תהליכים.

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

השירותים שלנו בתחום איכות הסביבה
על קבלת היתר רעלים
קרא עוד ←

על קבלת היתר רעלים

על פי החוק, כל אדם, חברה או עסק אשר מעוניינים לאחסן חומרים מסוכנים, צריכים להחזיק ברשותם היתר רעלים – ההיתר הוא בעצם אישור להחזקת רעלים אשר ניתן מטעם משרד איכות

סקר שפכים
קרא עוד ←

סקר שפכים

י.דר בטיחות וניהול בע”מ- מספקת מענה מקצועי ומקיף בתחום הבטיחות בעבודה, בטיחות אש ויעוץ סביבתי סקר שפכים מבוצע על ידנו בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה במטרה להגן על מקורות מים

תיק מפעל
קרא עוד ←

תיק מפעל

י.דר בטיחות וניהול בע”מ,מספקת מענה מקצועי ומקיף בתחום הבטיחות בעבודה,בטיחות אש ויעוץ סביבתי תיקי מפעל (תיק שטח) של י.דר בטיחות נכתב על ידי צוות של מהנדסי כימיה וממוני בטיחות בעבודה,