הדרכות בטיחות

 

הדרכות בטיחותבשנים האחרונות כולנו מתוודעים לצערנו לדיווחים על ריבוי התאונות במהלך העבודה. התאונות הללו בחלקן קלות ובחלקן קשות ואף קטלניות, אך מה שברור היום יותר מתמיד שחלק לא מבוטל מהתאונות הללו היה יכול להימנע עם הדרכת בטיחות נכונה ורלוונטית. הדרכות בטיחות הן אלו שיכולות לעשות את ההבדל בין עובד שמגיע ליום עבודה, מבצע את עבודתו וחוזר לביתו לבין עובד שמסיים חלילה את יום העבודה שלו בצורה טרגית. משמעות קיום הנחיות הבטיחות בעבודה היא מבטיחה הפחתה ניכרת של התאונות ובקשר ישיר פחות פציעות, עוגמת נפש ופחות הוצאות מיותרות לחברה המעסיקה ולכלל הגורמים 


הדרכות בטיחות – אמצעי מניעת תאונות יעיל מאוד!

הסטטיסטיקה לא משקרת וההבנה שהדרכה נכונה יכולה לעשות את ההבדל מתחילה להיות חלק מהלך החשיבה של מנהלי העבודה והגורמים האחרים. בין ה"גורמים" הללו נמצא המחוקק, שקבע ש"מחזיק במקום העבודה ימסור לעובד במקום העבודה מידע עדכני בדבר הסיכונים במקום שבו מועסק העובד, והוראות עדכניות לשימוש ולהפעלה בטוחה של הציוד וחומרי העבודה במקום העבודה" וזאת מהסיבה הפשוטה שרואים שזה עובד. עובדים שמקבלים הדרכות רלוונטיות על בסיס קבוע אלו עובדים שמעורבים בפחות תאונות, עובדים ממושמעים יותר שהסיכוי שלהם לחזור הביתה בשלום גבוה יותר.

מי מעביר הדרכות בטיחות

הדרכות בטיחות מועברות על ידי מדריך מוסמך, מדריך שהוכשר להעביר את ההדרכות הרלוונטיות. בין ההדרכות הללו ניתן למצוא הדרכת עבודה בגובה אשר כשמה כן היא – מקיפה את כל הנהלים, האיסורים והדרישות ממי שעובד בגובה שמוגדר כמסוכן, הדרכה עיונית ומעשית שכוללת לימוד על אמצעי הבטיחות הרלוונטיים, הדרכות בטיחות ספציפיות אשר נוגעות לעיסוק של העובדים, לסיכונים ולהתמודדות עם אותם הסיכונים, הדרכת בטיחות אש והדרכות נוספות. כל ההדרכות מועברות על ידי מדריך בעל ניסיון ובעל הסמכה לעסוק בתחום.

למה אצלנו?

לשרותכם מגוון הדרכות בטיחות תחת קורת גג אחת.
ההדרכות מבוצעות על ידי מדריכי בטיחות מקצועיים המוסמכים למתן האישורים, ובעלי ניסיון רב.
מערך ההדרכות עובר רענון תקופתי לצורך עדכון. ההדרכות מבוצעות באופן ידידותי ומניע לשיתוף פעולה.

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

כותרת
הדרכות בטיחות
סוג השירות
הדרכות בטיחות
ספק
י.דר בטיחות וניהול בע,
אזור מתן השירות
בכל הארץ
תיאור השירות
כל הדרכות הבטיחות תחת קורת גג אחת