בטיחות אש

מדינת ישראל העניקה לרשות לכבאות סמכויות אכיפה להשגת סביבה מוגנת מאש, במטרה להציל חיי אדם ובמטרה להגן על הרכוש והסביבה. הרשות לכבאות מקיימת מערך דרישות המופנה לבעלי מפעלים, בעלי מבנים, חברות ומוסדות באמצעות כלי הנקרא "דו"ח בסיסי".

דו"ח זה מרכז את כלל הדרישות על פי תוכנת שלהבת, תוך ריכוז נתונים על החברה, על המבנה, על דרגת הסיכון וכך הלאה. לצד הרשות לכבאות, שהינה גוף ממשלתי פועלים ממוני בטיחות אש פרטיים המרכזים ידע וניסיון ליישום דרישות הרשות לכבאות – שהינה הכרח על פי חוק.

ממוני בטיחות האש של חברת י.דר בטיחות וניהול בע"מ מעניקים שירותי ממוני ויועצי בטיחות אש. לממוני הבטיחות באש של חברתנו יש את ההסמכות הנדרשות כחוק, את הניסיון הרב ואת ההתמקצעות במגוון תחומים:

תיק שטח: אנו נמנים על החברות הראשונות שבנו תיקי שטח. לכן, צברנו ידע רב העומד לרשותכם, תוך התמקצעות והתעדכנות מתמדת. עד כה ביצעה חברתנו אלפי תיקי שטח למגוון מבנים: נמלי תעופה, מבני משרדים, קניונים, בתי חולים, בתי אבות, ישיבות, מוסדות חינוך, יקבים,מפעלים ועוד.

תוכנית בטיחות אש: עד כה צברנו ניסיון בעריכה, הגשה ואישור של אלפי תוכניות בטיחות למגוון רחב של מבנים. נשמח לתת לכם מהידע הניסיון שצברנו.

הדרכות אש: אף כאן יש לממוני הבטיחות באש של חברתנו הסמכות ונסיון רב העומד לרשותכם.

סקר סיכוני אש: נדרש בעיקר מלקוחות אשר ברשותם חומרים מסוכנים.

תיק שטח תיק מפעל: לפי דרישות הרשות לכבאות, מתייחס אף הוא למפעלים המאחסנים חומרים מסוכנים.

משטר הפעלות: לצורך ביצוע אינטגרציית מערכות

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי