בטיחות אש

השגת סביבה מוגנת מאש הינה יעד הדורש ידע רב ופרקטיקה נצברת. עד כה צברה חברתנו ניסיון רב במגוון פרויקטים בתחום בטיחות אש, העומד לרשות לקוחותינו. תכנית בטיחות באש הינה תכנית חשובה ומשמעותית, אשר מהווה חלק בלתי נפרד מרשימת התנאים בהם צריך לעמוד בכדי לקבל רישיון עסק כמו גם לצורך קבלת היתר בנייה.

תכנית בטיחות באש חייבת להיות מפורטת ויסודית ולכלול בין היתר את הנתונים הבאים: המיקומים המדויקים של הציוד המיועד לכיבוי אשר ו/ או המערכות המתריעות על אש, דרכי גישה ומוצא מהעסק, חלוקת המבנה לאגפי אש, נקודות שונות במקום לאספקת מים, רישום ומיקומים של לוחות ומפסיק חשמל שונים ונתונים חשובים נוספים. בכדי להכין תכנית מקיפה ומעמיקה אשר תספק למערך כיבוי האש את כל הנתונים הרלוונטיים ותאפשר להם לבצע את עבודתם בעת הצורך, בצורה המהירה והמקצועית ביותר, קיימת חשיבות גבוהה להסתייע באנשי מקצוע מנוסים בתחום זה.


על תכנית בטיחות אש

בטיחות אשאין צורך להכביר מילים על החשיבות של בטיחות באש – כידוע, כל מבנה, מכל סוג, חשוף לשריפות ולנזקים שלהן ולכן, מאוד חשוב לעשות את המקסימום בכדי לצמצם את הנזקים במקרים בהם תפרוץ שריפה.
בכדי לקבל את כל האישורים הרלוונטיים אשר כוללים בתוכם גם את הנושא של בטיחות באש, יש צורך להסתייע ביועץ בטיחות המתמחה באופן פרטני בתקנות השונות הקשורות לתחום זה. יועץ בטיחות באשר יבצע שורה של בדיקות ובהתאם לממצאי הבדיקות יוכל להכין את אותה תכנית בטיחות באש, אשר תכלול את כל הנתונים והפרטים הרלוונטיים.


תפקידיו של יועץ בטיחות אש

התפקיד של יועץ הבטיחות באשר לא מסתיים בהכנת תכנית הבטיחות, ישנן עוד פעולות רבות בהן עליו לנקוט במסגרת ביצוע תפקידו ובין היתר: ביצוע סקרים שונים הנוגעים לבטיחות המבנה וזאת בהתאם לחוק ותוך עמידה בדיני הכבאות, כתיבה של נהלי חירום, ניסוח של תכנית חזרה לשגרה בתום אירוע חירום שכזה, הדרכה של העובדים בכל מה שקשור לכיבוי אשר ודרכי מילוט והתנהגות במקרה של שריפה וכמובן, ליווי, ייעוץ ופיקוח בכל מה שקשור לנושא של בטיחות אש. כל אחד מהתפקידים של יועץ הבטיחות הינו בעל חשיבות גבוהה – כידוע, הכנת תכנית איכותית ומדויקת בנושא בטיחות אשר יכולה במקרים מסוימים להציל חיים.

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אנו מציעים מגוון שירותים בתחום הבטיחות באש
מהי תכנית בטיחות אש?
קרא עוד ←

מהי תכנית בטיחות אש?

כדי להקים עסק ולהתחיל לפעול – יש צורך להוציא רישיון עסק. כדי להתחיל לבנות מבנה, בין אם בניין מגורים ובין אם בניין משרדים או מבנה מסחרי – יש צורך להוציא

יועץ בטיחות אש
קרא עוד ←

יועץ בטיחות אש

מתן ליווי מקצועי לפרויקטים בתחום בטיחות האש יועץ בטיחות אש של חברתנו – תומך ביצירת סביבה מוגנת מפני אש באמצעות הידע, ההסמכות המקצועיות וההתמחות במגוון רב של פרויקטים בתחום בטיחות

סקר סיכוני אש
קרא עוד ←

סקר סיכוני אש

י.דר בטיחות וניהול בע”מ מסייעת לך בהיערכות למניעת פגיעה מחומרים מסוכנים באמצעות סקר סיכוני אש : חומרים המוגדרים כמסוכנים, הנם חומרים אשר ייצורם, אחסונם והשימוש בהם עשויים להוות גורם מאיים

אישור כיבוי אש
קרא עוד ←

אישור כיבוי אש

 תודה שגלשתם לאתר של חברת י.דר בטיחות- להבטחת מתן אישור כיבוי אש לכל מבנה ודרישה. ממונה בטיחות אש בכיר של י.דר בטיחות- מוסמך, מנוסה ובעל מגוון הכשרות למתן אישור כיבוי אש.

תכנית בטיחות אש
קרא עוד ←

תכנית בטיחות אש

הוראה 532 תוכנית בטיחות: אופן הגשת נספח אמצעי בטיחות אש ומקרא אחיד (יולי 2014), מאת: יוסי שיש יועץ בטיחות אש בכיר הדליקה הקשה בכרמל  (2-6.12.2010) הובילה לשינוי בהתייחסות מדינת ישראל