אישור בטיחות למשרד התמ"ת/משרד הכלכלה

החל משנת 2016 בעלי חברות ועסקים רבים נדרשים לאישור בטיחות למשרד התמ"ת – זה אישור שאומנם הוא יחסית חדש, אך הוא עדיין בגדר של חובה עבור אותם בעלי עסקים. 

אישור בטיחות למשרד התמ"ת דורש לא מעט פעולות ומצריך עמידה בתקנים מחמירים אשר נוגעים לנושא של בטיחות באותו העסק. האישור ניתן רק לאחר שיועץ בטיחות מקצועי ומוסמך בוחן בצורה מעמיקה את כשירותו של אותו מקום ועמידתו בתקנים השונים – זאת בהתבסס לייעוד אשר הוגדר עבור אותו המקום.  
חברתנו מוסמכת להעניק אישורי בטיחות למשרד התמ"ת מטעם משרד הכלכלה ומטעם מכון התקנים, כך שאם אתם זקוקים לאישור שכזה, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר.

אישור בטיחות למשרד התמ"ת – לעמוד בדרישות החוק

כידוע, בטיחות מהווה את הנושא החשוב ביותר במפעלים, חברות, ארגונים ומוסדות שונים. המטרה של כל בעל עסק שכזה תהיה, לשמור על בטיחות ברמה גבוהה ועל ידי כך לצמצם למינימום את הסיכוי שחלילה מישהו יפצע או יפגע במקום ובסביבתו. 

כחלק מכך, כל אחד מבעלי החברות הרלוונטיות, חייב להכיר לעומק את הדרישות אותן מציבים גופים שונים המוסמכים ואחראים על התחום הזה, כגון משרד התמ"ת, מכון התקנים וגופים נוספים.

חשיבות הבטיחות

עמידה בתקנים מחמירים אלו, היא איננה פשוטה ובמקרים רבים, המעסיק, יגלה שהוא זקוק לסיוע חיצוני בכדי להשיג את המטרה. חשוב שאותו המעסיק ידע שיש אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום זה – מהות התפקיד של אותם חברות ואנשי מקצוע כגון: יועצי בטיחות חיצוניים, היא לסייע במקרים שכאלו – לייעץ לבעל המקום בנושאים הקשורים לבטיחות ולגיהות וללוות אותו לכל אורך התהליך עד לקבלת כל האישורים המתאימים ווידוא שהמקום אכן שם את הדגשים המבוקשים על נושא הבטיחות.

כמובן, שחשוב לא להקל ראש בבחירת אנשי מקצוע שכאלו ולוודא שאכן יש ברשות ממונה הבטיחות את הכלים והידע אשר יאפשרו להם לבצע את עבודתם ברמה הגבוהה, המקצועית והאיכות ביותר – בדיוק כפי שנדרש ומצופה מהם.

כאמור, אם גם אתם זקוקים לשירות של אישור בטיחות למשרד התמ"ת, אתם נמצאים במקום הנכון – חברתנו תהווה ככתובת האיכותית והמקצועית ביותר עבור המטרה הזו.

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי