אישורי בטיחות

גופים מוסדיים שונים לדוגמא: משרד התמ"ת, משרד החינוך. משטרת ישראל מבקשים אישורי בטיחות לשם הפעלת האתר/העסק שבאחריותך.

אישורי בטיחות מגוונים – דרכי טיפול שונות

כל אישור מצריך הסמכה שונה וידע על אופן ההגשה למען קבלת האישור מהמוסד הדורש.

אישור בטיחות למשטרה
אישור בטיחות למשרד התמ"ת
אישור בטיחות לכיבוי אש
אישור בטיחות למשרד החינוך

כל אישור מצריך ידע באופן הטיפול בו, וכן התייחסות מעמיקה ויעילה.
ככל שהידע המקצועי והמיומנויות המקצועיות של אנשי המקצוע אותם אתם שוכרים, הינו רב יותר, כך תגדילו את הסיכויים שלכם לקבלת אישור להפעלת בית העסק בזמן הקצר ביותר.

לדוגמא, הכנת תכנית בטיחות למשטרה מחייבת את י.דר בטיחות, להכיר מקרוב את דרישות הסף של משטרת ישראל בהתאם לסיווג ואופיו של בית העסק אותו אתם מתכוונים להפעיל.

בין אם מדובר במפעל, מוסד חינוך או אם מדובר באתר בנייה, הבטיחות צריכה להיות מעל לכל. לצערנו אנו שומעים על עוד ועוד תאונות שלעיתים אף גובות חיים, תאונות שעם קצת משמעת עמידה בנהלי הבטיחות כמו גם מניעה טובה לא היו נגרמות. מעבר לעניין האנושי, הרשויות השונות דורשות אישורי בטיחות, ואלו צריכים להתקבל לאחר בדיקה של מי שמוסמך לכך שבדק את הליקויים, ייעץ איך לתקן אותם ובדק בשנית שהליקויים כבר לא קיימים. אנו מספקים ליווי צמוד עד להשגת אישורי הבטיחות, ע"י יועצי הבטיחות שעושים את מלאכתם המקצועית בחרדת קודש ומנוסים בעבודתם.

אישורי בטיחות שונים

יש דוגמאות רבות של אישורי בטיחות שצריך להנפיק במקומות שונים, מהם מוסדות או מפעלים ומקומות עבודה רבים אחרים. לדוגמא, מפעל העוסק בכימיקליים יהיה חייב אישורים רלוונטיים לתחום שלו על מנת למזער את הסיכונים כך שלא יקרה אסון, מוסד חינוכי כמו בית ספר יהיה חייב אישורי בטיחות של המתקנים שבו, של חדר האוכל, מערכת החשמל, כיבוי האש ואחרים, והאישורים הללו ניתנים אם כן על ידי אנשי מקצוע בתחום שיודעים לעשות סקר סיכונים, להגיש את מסקנותיהם ולוודא שאכן המסקנות שלהם יושמו. אף מנהל לא רוצה להגיע למצב בו מתרחש אצלו אסון שיכול להימנע, וההשלכות לכך כבדות מאוד הן בפן האנושי והן בפן הכלכלי – תעסוקתי.

אישורי בטיחות לאירועים המוניים

מעבר למוסדות חינוך, מפעלים מקומות עבודה ישנם גם אישורי בטיחות שצריכים להינתן למפיק אירוע המוני בכדי שהוא יוכל לקבל את אישור המשטרה ושאר הגורמים לאירוע שלו. יועץ בטיחות יגיע למקום, ימפה אותו ואת הסיכונים שבו, יעריך האם המקום כשיר להתכנסות המונית ומה צריך לעשות לשם כך מבחינה בטיחותית.

אנו מספקים אישורי בטיחות על ידי יועצי וממוני בטיחות מהמובילים בתחום, יועצים שעברו את כל ההכשרות הרלוונטיות ויש להם את הניסיון הדרוש לכך. העבודה מקצועית ועניינית ומכסה את כל תחומי הבטיחות הרלוונטיים, כך ניתן לאחר קבלת האישורים הללו להעביר אותם לדורשים אותם ולקיים את האירוע או להמשיך לעבוד במקום העבודה כפי שתוכנן.

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי